אז איך קונים

בריכה בחברת אדל בריכות שחיה?

1. שלב הייעוץ וחווית הקנייה

מבחינתנו חווית הקנייה מתחילה כבר בפגישה הראשונה, אתם מגיעים אלינו לפגישת ייעוץ.

במהלך הפגישה תקבלו את כל המידע הרלוונטי עבורכם בסבלנות ומתוך רצון להתאים לכם את המוצר שהכי מתאים לסטייל שלכם לכם ולתקציב שלכם.

מכיוון שקולקציית בריכות השחייה שלנו מתחדשת מפעם לפעם, תשמחו לגלות מגוון בריכות בצורות שונות שיתאימו בדיוק לגודל ולצורת השטח בו תרצו להתקין את הבריכה.

בניית בריכה
בניית בריכה מחיר

2. שלב המדידות, סימונים וחפירות

צוות ההתקנה מגיע לבית הלקוח ומבצע סימונים ומדידות מדויקות של השטח. לאחר המדידה מתבצעת חפירה ובמקביל ניקויי הפסולת למכולות.

3. שלב יישור, הידוק והכנת הקרקע

בשלב זה הצוות ממלא את אזור החפירה בחול ובמצע על-פי המדידות שנעשו בשלב א’. לאחר המילויי מתבצע ישור והידוק של פני הקרקע בכדי להכין את הקרקע להורדת הבריכה.

בניית בריכה מתועשת
עלות בניית בריכת פיברגלס

4. שלב הטמנת הבריכה ויישור סופי

בשלב השלישי מורדת הבריכה לאזור החפירה על ידי מנוף. לאחר הנחת הבריכה מתבצע יישור סופי על-פי פלס והכנה למילוי הדפנות.

5. שלב חיזוק מסגרת הבריכה

בשלב האחרון הצוות ממלא את סביב הבריכה במצא, חול וחומרי חיזוק וייצוב, כאשר בו בזמן ממלאים את הבריכה במים ומאזנים את הבריכה על-פי מיקום גאוגרפי.

עלות בניית בריכה לחצר

נשמח לתת לך ייעוץ מקצועי
ללא עלות

חברתינו משקיעה מאמצים רבים בכדי לספק לכם שירות מקצועי, איכותי ומהיר העמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר. לכל שאלה, פנייה או יעוץ אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

כתובת: רחוב אוסישקין 5, אשקלון
טלפון: 077-9973313  מה אומרים עלינו?

  שרון אבישר

  שרון אבישר
  ברצוני להודות לחברת אדל בריכות שחיה על חווית קנייה מושלמת. זה מספר שנים שאני חולמת על בריכת שחיה אצלי בבית, לאחר אין סוף בדיקות קיבלתי המלצה מקולגה על חברת אדל בריכות. יצרתי קשר עם החברה וכבר מהשיחה הראשונה הבנתי שהגעתי למקום הנכון. שרות מעולה, יחס אישי, מוצר איכותי ומחיר שפוי. אני מודה לחברת אדל בריכות וממליצה עליהם בחום.

  אייל מרום

  אייל מרום
  לפני כשנה רכשתי קרקע והתחלתי בתכנון ובניית בית החלומות שלי, היה לי ברור שבחצר הבית תהיה בריכת שחיה אבל היו לי לבטים אם לבנות בריכה מבטון או מפיברגלס. כיאה לרואה חשבון התחלתי לחקור את הנושא ונפגשתי עם מספר חברות, בניהם נפגשתי עם אלי מחברת אדל בריכות שחיה. בפגישה אלי נתן לי אינפורמציה משמעותית שגרמה לי להבין את היתרונות בבריכת שחיה מפיברגלס, התרשמתי מאוד מהפרוייקטים שאדל ביצעה והחלטתי ללכת עם האינסטינקטים שלי ורכשתי בריכה מחברת אדל. תהליך העבודה היה מהיר, איכותי ועמד בכל הציפיות שלי לכן אני מרגיש צורך להמליץ על אדל בריכות שחיה.

  קישורים חשובים:

  צור קשר
  close slider
   שלח הודעה
   1
   איך אפשר לעזור?
   היי :)
   איך אפשר לעזור?